Ukseava mõõtmine  Esta Uksed


Metalluste  vahetus on sageli esimene suurem remont, mis kortermajas ette tuleb võtta. Võib juhtuda, et Teil puudub selline remondikogemus. Metalluksed puudutavate küsimustega on mõistlik pöörduda asjatundjate poole. Kvaliteetne tulemus eeldab põhjalikku eeltööd ja oskuslikku projekteerimist. Vanade uste seisund tehakse selgeks, määratletakse remondi eesmärgid ja tingimused, millele peavad vastama uued metalluksed. ESTA UKSED-el on aastakümnete pikkune usteealane kogemus. Hoolikas eeltöö on eduka ustevahetuse vundament. Objekti tingimused ja nõuded analüüsitakse enne hinnapakkumist põhjalikult läbi. Pakkumisest selgub detailselt, millise tootega on tegu ja mis sisaldub paigaldustöödes.

Lugupeitud klient!

Kui tellite kõigepealt mõõtmise, siis on selle teenuse hind  25.- euro.
Kui pärast mõõtmist Te ostate meilt toote, siis mõõtmise teenuse hind ehk 25.- euro arvetatakse üldhinnast maha.
Kui  Te ostate ESTA UKSED salongis toote kohe ära, siis ei pea Te mõõtmiste eest üldse midagi maksma.

Kui teil on küsimusi ukseava mõõtmise kohta  võtke meiega julgelt ühendust    

Kuidas ise mõõta ust?

Ukse mõõtmisel on oluline mõõta ukselengi välismõõt ehk reaalne ukseava (pildil seinaava laius ja kõrgus). Kui olemasoleva ukse piirdeliistud takistavad tegeliku ukseava suuruse mõõtmist, tuleb avaust võimalikult täpselt hinnata või täpsemaks mõõtmiseks piirdeliist eemaldada.

Mõõtmisel tuleb arvestada ka, et  ukselengi mõlemale küljele ning üles peab jääma 10-0 mm vahe kiilude ja montaaživahu jaoks. Ukse ja lengi mõõdud antakse moodulmõõduna, kus 1 moodul (1M) on 100 mm.

seinaava.jpg